Uzman Psikolog Özlem MAMA

Uzman Psikolog Özlem MAMA
  • İletişim

    E-posta: ozlemmama@psikologsamsun.com

Özlem MAMA

Uzman Psikolog

Terapist olmak demek çok duyguya tanık olmak demek benim için. Birçok yüreği görmek, duymak, anlamak demek. Tanık olmak demek zihinlerin çektiği acılardan sıyrılıp, kendi gücünü keşfetmesine. Bazen sadece anlaşılmayı vermek, bazen ayna olmak, bazen sadece susup görmesini beklemek demek. Kimi zaman öğrenmek demek, kimi zaman örülen duvarları yıkmak, çıplak kalmak ve doğru elbiseyle yürümek demek. Benim gibi anlamasını beklemek değil, onun gibi anlarken hiç yargılamamak demek. Güvenmek, aynı amaç için yanında yürümek, ama gölge etmemek demek. Çok şey demek, sadece yaşamak gerek.

Terapist olmak demek size inanan insanların gözünde doğru işi yaptığınızı görmek demek...

Tüm danışanlarıma sevgilerimle...
Özlem Mama

Uzman Psikolog, İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Özlem Mama Evli ve Bir Çocuk Annesidir. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Plovdiv Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimlilerini tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisansını bitirmiştir. Sola Unitas ICF onaylı Yaşam Koçluğu eğitimi , Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığı Aile Danışmanlığı eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, Çocuklarda Ruhsal Sorunlar eğitimi, Beden Dili, Diksiyon, Trans Eğitim Danışmanlık Mehmet Başkak Otohipnoz eğitimi, İletişim eğitimlerini de tamamlayan Uzman Psikolog Özlem Mama, Adalet Bakanlığında çocuk ve yetişkin kişilerle madde bağımlılığı tedavisi, aile içi iletişim, ergen ve yetişkin iletişimi alanlarında 4 yıl çalışmıştır. Ayrıca aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk terapisi alanlarında çalışmaktadır. 

Uzman Psikolog Özlem MAMA seanslarında Depresyon, Panik Bozukluk,Özgül Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Sınav Anksiyetesi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Somatoform Bozuklukları, Çocuk ve Ergen Psikolojisiyle ilgili tüm sorunlarda çalışmaktadır.

Bilişsel Davranışçı Kuram ve Terapileri, Şema Terapi, Sorun Çözme Terapisi, Psikanaliz alanlarında çalışmaların yanı sıra bilinçaltı çalışmaları yaparken trans tekniklerini de uygulamaktadır. Alanında 15 yıllık mesleki tecrübesi bulunan Özlem Mama Güneş Psikolojik Danışmanlık'ta çocuklara, bireylere, ailelere ve çiftlere yönelik psikolog/terapist olarak çalışmakta ayrıca kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Uzman Psikolog Özlem MAMA'ya aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk ve ergen psikolojisi hizmetlerimiz için başvurabilirsiniz.

Samsun Güneş Psikolojik Danışmanlık, Uzman Psikolog Kadrosuyla

Her zaman Yanınızda

"Terapist olmak demek size inanan insanların gözünde doğru işi yaptığınızı görmek demek... Tüm danışanlarıma sevgilerimle..." Özlem Mama

Randevu Al