Danışan Yorumları

Danışanlarımızdan Geri Dönüşümlerimiz

Kendimde olduğunu zannettiğim eksiklik konusunda ne kadar yanıldığımı bana anlatabildiği ve kendimi çok daha gerçekçi bir şekilde değerlendirmemi sağladığı için Özlem Hanıma teşekkür ediyorum. Seans sırasında hissettiklerim ve Özlem Hanımın önerdiği kitaplar kendimi tanımama neden olurken, önerilerini uyguladıkça kendi gücümü fark ettim. Hayatımda hiç olmadığı kadar gerçek, hiç kimseye bağlı olmayan, bir mutluluk ve özgüven duyuyorum.

b************ 06.02.2021

Kendimde göremediğim karşı tarafa yüklediğim içimdeki anlam veremediğim şeylerin netleşmesi özeleştiri yapmamı sağladığı için en önemlisi samimiyetiyle sabırla dinleyip çözüm sunduğu için teşekkür ederim Rabbim yolunu işini hep açık etsin yüzü gönlü güzel hocamın

d**** ü*** 29.01.2021

Geçirdiğim covid 19 un ortaya çıkardığı kaygı bozukluğu tadavisi için kendisiyle görüşüyorum. Kısa bir süre olmasına rağmen seanslarımız başladığından beri sayesinde tahminimden çok yol katettigimi düşünüyorum. Daha ilk görüşmede beni bana ayrıntılı tarifi işindeki uzmanlığın en önemli göstergesi bence. Görüşmelerimiz online olduğu halde benimle iletişim tarzı sanki yüz yüzeymiş gibi. Önerdiği teknikler, kitaplar ve diğer kaynaklar da tedavim üzerinde çok etkili oluyor. Tedavinin en önemli unsuru terapiste güvenmek bence ve ben Özlem hanımın işinde uzmanlığına ve kullandığı tekniklerin etkinliğine sonuna kadar inanıyorum. Kendisine teşekkür ederim.

ş******* 29.01.2021

k psikolog tecrübem idi. Önce bireysel sonra aile terapisi olarak devam ettik . Hayatımızın zor bi döneminde yorumlara bakarak Özlem hanımı tercih etmiştim . İyi ki dediğimiz bi tecrübe oldu bizim için. Düşüncelerinizi, anlattıklarınızı öyle güzel özetliyor ve tahlil yapıyor ki kendiniz bile şaşırıyorsunuz . Olaylara özellikle kendi iç dünyanıza farklı bir açıdan bakmanızı sağlıyor . Farkındalığınızı artırıyor . Kısacası siz değişime açık olursanız Özlem hanım o değişimin kapısını çok güzel aralıyor . Kendisine çok teşekkürler .

n*** n*** 29.01.2021

Keşke ömür boyu böyle bir arkadaşım olsa her alo dediğimde yanımda olan 2 kez körüştük üçüncüyü de görüşücez Özlem hanımla ben değişime açık biriyimdir Özlem hanımda o güzel tecrübe ve bilgileri ile beni değiştirdi daha ılımlı biriyim artık ve en kötü özelliğim küsmelerimden vazgeçtim artık Herşeyin daha kolay üstesinden geliyorum Özlem hanımı kendim internetten buradaki yorumları okuyup güvenim kendim gittim Özlem hanımı bulduğum için önce kendime teşekkür ediyorum sonra iyi ki varsınız Özlem hanım diyorum ????????????artık hayatımı daha kaliteli yaşıyorum ????

s**** 29.01.2020

Özlem hanım çok güler yüzlü pozitif bir terapist Özlem hanımla konuşmadan önce iç dünyam çok karışıktı. Odasına girdiğimde ve de sohbet ettiğimde hayatımda çiçekler açtı daha 3 seans yaptık bu bile bana çok iyi geldi. Şiddetle tavsiye ederim

H**** 18.01.2019

Özlem hanım o kadar tatlı bir insan ki sanki yıllardır tanıyormuşum gibi bir samimiyetle bana kucak açtı benim de kendimi açabilmemi sağladı. Bir sonraki randevumuzu iple çekiyorum.

d**** d**** 30.10.2018

Sorunlarimla başedebilmek ve ic dunyami onarmak icin ziyarette bulundum.Her zamanki güler yuzu ve samimi yaklasimi beni hep mutlu etmistir .Ayni zamanda samimiyetine guvendigim bir yerde olmak beni son derece rahatlatiyor.Bunu sagladiklari icin ayrica tesekkur etmek isterim burdanda.Ben cok memnunum isinin hakkını veren ozverili bir psikolog ,Özlem mama her zaman tercih edecegim ve tavsiye edebilecegim biri.

r**** a**** 03.09.2018

Hayatımda olumsuz giden durumlar, ilişkimle ilgili şüphelerim, gelecekle ilgili kaygılarım sebebiyle özlem hanıma başvurdum. İlk seansımızda kendimle, ailemle ve etrafımdakilerle ilgili bir çok şeyin farkına varmamı sağladı. Sorunlarımın nedenlerini öğrendim. Okumam için önerdiği kitaplar da gerçekten etkileyiciydi ve kendimle ilgili bir çok şey buldum kitaplarda. Oldukça samimi bir hava içerisinde geçiyor seanslar. Profesyonel olduğunu her saniye hissediyorsunuz. Çok memnunum. Bir sonraki seansı iple çekiyorum.

b*** a**** 03.09.2018

Ailemizin piskoloğu özlem hanım :) ben sınav stresimle alakalı gidiyorum beraber aştığımız pek çok konu var ve asla peşini bırakmayı düşünmüyorum tanıdığım en başarılı piskolog :) ❤️

Ş**** 27.05.2018

nHarika tespitleri doğru teşhis ve tedavisi beni her geçen gün daha verimli ve huzurlu hâle getirdi.çok teşekkürler Özlem hocam

n**** d**** 29.03.2018

Zihnimde baş edemediğim düşüncelerim vardı. İçimde ciddi sorunlar yaşıyordum.Özlem hanım ilk seanstan itibaren kendimi harika hissetmemi sağladı. İşini profesyonelce yapıyor. Başarılı bir şekilde seanslara devam ediyoruz.

a**** y***** 29.03.2018

Başetme mekanizmalarımın yetersiz kaldığına profesyonel bir desteğe ihtiyacım olduğuna karar verdim.Birkaç seçenek içinde tamamen doğaçlama olarak kendisini tercih ettim.Şöyle söyleyebilirim ki Özlem Hanımla konuşmak, yaşadığım travmalara dışardan bir gözle bakmamı sağlaması hayatımda başka bir devir açmamı sağladı.Hâlâ danışanıyım ve bazı konularda daha kararlı durmamda çok emeği var.Kesinlikle çok iyi bir danışman samimi davranış ve duygularıyla iyi ve gerçek bir dost gibi diyebilirim.Ben çok okuyan biriyim.Özellikle tavsiye ettiği kitapları büyük keyifle okuyorum.Emeğine sağlık diyorum.Burdan da kendisine teşekkür ediyorum.Herkesin dönem dönem iyi bir danışmana ihtiyacı olduğunu düşünen biri olarak Özlem Hanımı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

m****** a******* 21.03.2018

nÖncelikle merhaba:)nTedaviye başlama sebebim yaşadığım birtakım hadiseler sonucunda kendimle başlayan duygusal iç savaşım ve bunlarla baş edemeyeşimdi.Pişmanlıklarım,korkularım,kendimi kabul edememe,onaylamama vs.Tedavi esnasında danışmanımın yaklaşımı,çıkarımları ve yardımlarının hayatımdaki etkisini gördükten sonra seansların faydalı olduğuna kesinlik kazandırmış oldum.Tedavi süresince ise yaptığımız meditasyonlar,okumam için önerdiği kitaplar beni ayrıca memnun eden kendimi iyi hissettiren etmenler oldu.Ümitsiz başladığım yolda şuan inançla devam etmemi sağladığı için kendisine minnettarım :)

Ş*** T**** 21.03.2018

Genel durumu icin cocugumu adem beye getirdim. Uzman gozuyle gormesi icin; cok ilgili ve dalinda profosyonel oldugunu dusunuyorum. Gerek aileye yani bize davranisi gerek cocuguma davranisi cok samimi ve ictendi. Ufkunuzu acacagini ve sizi dogru yolda yönlendireceğini dusunuyorum. Tavsiye derim..

B**** D******* 24.10.2017

Kızım için görüştük adem beyle,genel durumu hakkında bilgi almak için. Bizi karşılaması,kızımın oyun terapisinden gülerek çıkması,görüşme sonrasındaki iletişimleri,bize verdiği bilgiler ve güler yüzü hepimizin çok olumlu ayrılma sebebiydi yanından. İşini yapmak ve işini sevmek farklıdır,adem bey her ikisi bence

G**** P** 19.10.2017

Yıllardır içimde gizliden gizliye bi başkasının hayatını idealini yaşıyormuşum meğerse.Aslında kendime kabullendiriyordum ama bi başkasının bunu anlaması imkansızdı.Anlatamıyor içimde saklıyordum.Sadece kitaplarda filmlerde olabileceğine inandığım şeyin kendim yaşayabiliyor olacağıma ihtimal vermedim belkide.İçimde yaşattığım kişi benim hayatımı umursamadan davranması ailemi kaybetmeme neden olacaktı.Bundan kurtulmam gerektiğini ümitsizde gelse bana psikolojide bulacağımı umuyordum.Bu niyetle internetten gözlerimi kapatarak tesatüfen (..ki tesadüflere inanmam) bulduğum Özlem hanımın ofisinde buldum kendimi.Güler yüzlülüğüyle olaylara bakış açısıyla herşeyin mümkün olabileceğini,hayatın bildiğimizden çok daha fazlası olduğunu anlamak istememe rağmen anlattı.Anladım.. Çok daha fazlasını anladım.Kendisinine minnetarım ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :)

G***** Ü***** 14.10.2017

Yaptığı çalışmalar ile alanının hakkını veren ve özverili çalışmalarıyla kendini bu alana adamış, alanında uzman biridir. Güler yüzü, insanlara ilgisi ve yaklaşım tarzıyla kişiye güven veriyor. Başarılarının devamı diliyor kendisine teşekkür ediyorum.

B****** M*** 04.10.2017

Adem hoca alanında yaptığı çalışmalarla sürekli olarak kendini geliştiren, yenileyen, bana göre oldukça başarılı biridir. Güler yüzü ve samimiyeti ile insanlarla yakından ilgilenir. Alanında ve mesleğinde kendisine nice başarılar dilerim.

G*** Y***** 03.10.2017

Danışmanımız Adem beyden ve 1 haftalık seansında çok memnun kalkdık. Seanslara devam edıceyiz ailelere öneririm bizlerle olan ilgileri çok iyiydi Danışmanımız Adem beyi tavsiye ederim. Ben bile kendimde çok hatalar buldum ve çocuğuma yalnış davrandığımı öğrendim ben ve ailemle çok iyi ilgilendiler. Çocuğumun durumu şimdi çok daha iyi ve ilerleme gösterdi. Okuluyla olan problemi düzeldi artık severek gidiyor.Derslerini severek yapıyor. Arkadaşlarıyla artık daha yakın iyi anlaşıyor.

Ö**** B***** 28.09.2017